HAKKIMIZDA

Uzmanekip beş yıllık bilişim sektörü deneyimine sahip Ticaret Odasına Limited Şirketi olarak kayıtlı kurumsal bir firmadır.

Kendi alanında profesyonel kadrosu ile internet teknolojileri alnında, yazılım, tasarım, organizasyon ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Sektördeki son gelişmeleri ve standartları taskip ederek müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunan Uzmanekip sunduğu danışmanlık hizmeti ile müşterilerinin internet dünyasında kendileri için en iyi yolu bulmalarına ve bu yolda ilerlemelerine destek olmaktadır.

Uzmanekip kendi projelerinin yanı sıra özel firmalara ait projelere de yazılım ve danışmanlık desteği sağlamaktadır.

Uzmanekip verdiği her hizmetten sonra müşterisinin durumunu kontrol etmekte ve yapması gerekenler konusunda müşterisini bilgilendirmektedir. Ayrıca müşterinin ihtiyaç duyabileceği imkanları araştırıp proje olarak sunmaktadır.

Uzmanekip hizmet vermediği konulardaki müşteri çalışmaları için müşterisi için en iyi imkanları araştırıp müşterisini ilgili yerlere yönlendirmektedir.

Uzmanekip hakkında daha detaylı bilgi almak için sizleri Masko Mobilya Kenti veya Bayrampaşadaki ofislerimize çay-kahve içmeye gelebilirsiniz.

Uzmanekip Yazılım Ve Organizasyon Tic. Ltd. Şti. İstanbul Başakşehir Web Tasarım ve Programlama - Armut.com

İnternette yolunuzu kaybetmemeniz, hızlı ve doğru ilerlemeniz için çözümler üretiyoruz!

Profesyonel Çalışma Kadroları